Banner
Namuose > žinios > Turinys

Žmonės su šiais simptomais turi prarasti svorį!

May 30, 2019

Dėl didėjančio šiuolaikinės visuomenės spaudimo daugelis žmonių tapo švelnesniais ir švelnesniais, ypač jaunimui. Kaip augalų ekstrakto gamintojas ir specialistas, „Nutragreenlife“ pristato tuos ekstraktus, kurie gali padėti jauniems žmonėms prarasti svorį, pvz., Alavijo ekstraktą , žaliosios kavos pupelių ekstraktą, kartaus meliono ekstraktą ir tt Nors šie daiktai taip pat laikomi „nutukimo žudikais“, bet jaunimui geriau žinoti, kas yra nutukimo pasekmės.

Nutukimas tapo pasauline epidemija. Jungtinėse Amerikos Valstijose 20–39 metų amžiaus žmonių nutukimo lygis yra apie 36%, 40–59 metų amžiaus žmonių - 43%, o 60 metų ir vyresnių - 41%. Pasak Pasaulio sveikatos organizacijos, nutukimas Jungtinėse Valstijose užima 12 vietą pasaulyje.

aloe


Krūties vėžys yra vienas iš labiausiai paplitusių piktybinių navikų, kurie kelia grėsmę moterų sveikatai. Remiantis Jungtinių Amerikos Valstijų atliktu tyrimu, krūties vėžys kelia didesnę grėsmę nutukusiems žmonėms, o nutukusioms moterims labiau tikėtina, kad jos sukels truputį krūties vėžį (TNBC) nei įprastai.

TNBC priklauso invaziniam krūties vėžiui, o gydymo sunkumas taip pat yra labai didelis. Mokslininkai teigia, kad svorio netekimas yra neatsiejama krūties vėžio gydymo dalis kaip prevencinė priemonė. Bet dabar krūties vėžio gydymas ignoruoja siaubingą nutukimo problemą. Turint tai omenyje, būtina padėti pacientams prarasti svorį arba nustatyti naujus vaistų tikslus, kurie yra labiausiai veiksmingas būdas gydyti nutukusius vėžiu sergančius pacientus.

Deja, kai vėžys pasireiškia, prieš gydymą gali nebūti laiko numesti svorio. Taigi, mokslininkai nurodo, kad reikia skatinti svorio mažėjimą kaip vėžio prevencijos priemonę ir įtraukti kaip krūties vėžio gydymo neatskiriamą dalį, taip pat sukurti tikslinius vaistus, skirtus krūties vėžio nutukimo komponentui spręsti.

 
Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back