Banner
Namuose > žinios > Turinys

Išmeskite jūsų cukraus pieno produktų ir pabandykite Ši avižų pieno

Apr 29, 2019

Dabar pagerinti gyvenimo lygį, žmonės daugiau dėmesio skirti savo kūno sveikatą, todėl pieno pieno produktai taip pat tapo pagrindinis srautas į matket. Nuo vaikų iki vyresnio amžiaus, dailry pieno produktų yra neleistino į vieną iš pagrindinių maistinių medžiagų žmogaus organizmui. Šiuo atveju, įvedė Nutragreenlifeavižų pieno milteliai– kaip inovacijų rinkos augalinės pieno produktų.

oat milk


Nutragreenlife yra gamintojo parengti augalų ekstraktas & vaisių milteliai ir sporto mityba. Avižų pienas yra ne pieno augalų pieno, kuris turi keletą unikalių pranašumų populiarusmigdolų pienas. Nors avižų pienas nėra toks ypatingas tarp daržovių pieno kategorijas, kol neseniai jis pritraukė dėmesį į Jungtinės Valstijos ir Kanada, ir daugelis compnaies tiesiog pradeda stoti į avižiniai pieno.

Funkciniai panašumai tarp avižų pieno ir pieno yra dažnai minimas kaip viena iš priežasčių, kodėl avižų pienas yra toks populiarus, ypač kava susijusius avižiniai pieno. Migdolų pienas, priešingai, yra varginantis, o avižų pienas yra geriau subalansuoti negu migdolų pieno, nes migdolų pieno naudoja daug vandens. Tai taip pat grįžtamojo ryšio sudarymo ateina iš mūsų didžiausių consumpers iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Ateityje, be cukraus produktų poreikis yra kita svarbi tendencija visas augalas pienui. Kaip augalas pieno rinkoje bręsta, daugiau ir daugiau vartotojų pradėti eksperimentuoti su augalų pieno produktų, ir šioje kategorijoje tendencijų privalo keisti. Migdolų pienas vis dar sudaro didžiąją dalį rinkos, o avižų pienas tampa vis labiau ir labiau populiarėja.

Susisiekite su mumis
Adresas: Kambarys 810, vienetas 1, Zhuque septynių žvaigždučių tarptautinės butas, Zhuque Street, Yanta District, Kunming, 710075

Tel: 0086-029-68750642/68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. paštas:info@nutragreenlife.com

Web:www.nutragreenlife.com

Back