Banner
Namuose > žinios > Turinys

Kas yra Chlorella milteliai

Aug 03, 2017

„Chlorella“ yra smaragdas žalias, vienaląsčius gėlo vandens dumbliai, natūraliai augantys ežeruose ir tvenkiniuose. Jame yra daug pigmento chlorofilo, kuris yra atsakingas už žalios spalvos suteikimą. „Chlorella“ yra labai maistingas, todėl jis klasifikuojamas kaip „superfood“.

Kaip vartoti Chlorella

„Chlorella“ receptų idėjos: „Chlorella“ miltelius galima mėgautis įvairiais receptais, nuo kokteilių iki guacamole dip. Jis gali būti sumaišytas su sultimis, salotų padažais arba bet kuriuo kitu maistu ar skysčiu. Tapkite kūrybišku, pridedant jį prie pesto padažo makaronams, arba padarykite kai kuriuos pikantiškus žalius kiaušinius ir kumpį. Jūs vos gausite skonį savo maiste, o chlorella padarys jūsų kūną stebuklų pasauliu!

Skonis: „Chlorella“ skonis panašus į žaliosios arbatos skonį ir beveik nesiskiria, kai jis dedamas į maisto produktus. Skonis netrukdys jūsų patiekalų skoniui; ne daugiau, jis suteiks malonų žalią spalvą.

Patiekimo pasiūlymas: Pradėkite vartoti 1-2 arbatinius šaukštelius chlorella miltelių kasdien gėrimuose ar maisto produktuose. Jūs galite palaipsniui didinti dozę į vieną šaukštą per dieną.

Chlorella nauda sveikatai

1) Natūralus Detox

„Chlorella“ milteliai yra natūralus būdas valyti ir detoksikuoti kūną.

2) Lengva maistinių medžiagų absorbcija

Toksinai yra absorbuojami į chlorelos pluoštinių ląstelių sieneles, tačiau žmogaus organizmui paprastai sunku suskaidyti nevirškinamas ląstelių sienas.

3) palaiko svorio netekimą

Dėl reguliaraus chlorella papildymo sumažėjo kūno riebalų procentas, bendras cholesterolio kiekis ir gliukozės kiekis nevalgius.

4) Anti-Aging Effects - Chlorella milteliai gali skatinti jaunesnę odą dėl savo didelio antioksidacinės koncentracijos.

5) didina imuninę sistemą - didelis imunitetą skatinančių maistinių medžiagų kiekis, chlorella milteliai gali padėti išvengti ligų.


Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite:

info@nutragreenlife.com

blob.png

Informacija apie maistingumą

blob.png

Back