Banner
Namuose > žinios > Turinys

Kas yra ekologiškas miežių žolės milteliai

Jun 30, 2017

Daugelis vartotojų dažnai abejoja, ar, kadangi jie vartoja daug vitaminų / mineralų, jie taip pat turėtų vartoti ekologiškus maisto produktus. Fermentų turintys gyvi maisto produktai, kurių sudėtyje yra miežių žolės milteliai, suteikia vitaminų ir mineralinių medžiagų, kaip numatyta gamtoje, nes visi natūraliai atsirandantys veiksniai ir sinergistiniai junginiai nepažeisti. Šiuose maisto produktuose yra šimtai ir galbūt tūkstančiai dar atrandamų maistinių medžiagų, kurių negalima izoliuoti ir įdėti į vitaminų / mineralų priedą.

Miežių žolės privalumai

Miežių žolės milteliai yra vienas iš žaliųjų žolių. Lapuose randamas tikras miežių grožis; jaunieji žalieji galios ūgliai, kurie susidaro prieš grūdus. Jaunieji lapai turi didžiulį gebėjimą įsisavinti maistines medžiagas iš dirvožemio. Kai miežių lapai yra 12–14 colių aukščio, juose yra visi vitaminai, mineralai ir baltymai, reikalingi žmonių mitybai, ir chlorofilas. Šie poreikiai yra lengvai įsisavinami per virškinimo traktą, suteikiant mūsų organizmams tiesioginę prieigą prie gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų.

Žaliuose miežių milteliuose (miežių žalumynuose) randama daug vitaminų ir mineralų. Tai kalio, kalcio, magnio, geležies, vario, fosforo, mangano, cinko, beta karotino, B1, B2, B6, C, folio rūgšties ir pantoteno rūgšties. Manoma, kad miežių žolės milteliai turi 30 kartų daugiau vitamino B1 ir 11 kartų daugiau kalcio nei karvės piene, 6,5 karto daugiau karotino ir beveik 5 kartus didesnį geležies kiekį špinatuose, beveik septynis kartus viršijant vitamino C apelsinų , keturis kartus viršijantys B1 vitamino miltų miltus ir 80 mikrogramų vitamino B12 už 100 gramų džiovintų miežių augalų sulčių.


Kaip tai veikia - antioksidantas, vadinamas alfa-tokoferolio sukcinatu - stiprus E vitamino genas (alfa-tokoferolis), gali būti atsakingas už daugelį augalo priešvėžinių veiksmų, pasak Allano L. Goldsteino, Ph.D. Vašingtono Vašingtono universiteto Medicinos ir sveikatos mokslų mokyklos biochemijos katedra, studijavusi miežių žolę. Nors jo mechanizmas nežinomas, alfa-tokoferolio sukcinatas, atrodo, slopina kelis vėžio tipus, įskaitant leukemiją, smegenų auglius ir prostatos vėžį.


Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su el. Paštu:

info@nutragreenlife.comblob.png

Back