Banner
Namuose > žinios > Turinys

Ziziphus Jujuba ekstraktas padeda gydyti nemiga

Mar 25, 2019

Ziziphus jujuba yra tradicinė kinų žolė, ji turi tam tikrą raminamąjį poveikį kai kuriems pacientams, sergantiems nemiga. Nemiga yra daug priežasčių, jujubos branduolys turi didelę įtaką psichikos streso ir smegenų neurastenijos sukeltai nemiga, o nerimo sutrikimas, tačiau jis blogai veikia diabetą ir hipertirozę. Be gydymo nemiga, ziziphua jujuba taip pat vaidina svarbius vaidmenis.

Ziziphus jujuba extract


Poveikis širdies ir kraujagyslių sistemai

Jujubos sėklos glikozidai taip pat parodė reikšmingą apsauginį poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai. Rezultatai parodė, kad laktato dehidrogenazės išsiskyrimas iš miokardo ląstelių, sukeltų hipoksijos, chlorpropano ir mitomicino C, gali žymiai sumažinti laktato dehidrogenazės išsiskyrimą iš miokardo ląstelių, sukeltų hipoksifijos, gliukozės ir mitomicino, ir turėjo anti-širdies gleivinę. visą gyvūną.

Imunologinio stiprinimo vaidmuo

Ziziphus jujubos ekstraktas turi akivaizdų priešuždegiminį poveikį, kuris gali slopinti pilvo ertmės, nugaros odos ir pelės akies kapiliarinį pralaidumą, taip pat slopina žiurkių kiaušinio baltymo patinimą ir žiurkės granulomą. nepažeistas implantuotas popierius.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com

Back