Banner
Namuose > Produktai >> Augalų ekstraktai

Radix Notoginseng ekstraktas

Radix Notoginseng ekstraktas

Informacija apie

Radix Notoginseng ekstraktas yra šaknis Panax notoginseng (Burk.) FH Chen ekstraktas. Jame yra įvairių veikliųjų medžiagų, pvz., Saponino, notoginsengo, flavonoidų, lakiųjų aliejų, amino rūgščių ir cukrų. Jo bendras saponino kiekis yra apie 12%, kuris yra pagrindinė Panax notoginseng veiklioji medžiaga.

Panax notoginseng (Burk.) FH Chen, taip pat žinomas kaip Tian Qi, ženšenis Sanqi, Tian Sanqi, Shanqi ir tt, yra Araliaceae gentis, daugiausia auginama Yunnan, Guangxi ir Sichuan. Tai tradicinė kinų medicina, paprastai naudojama klinikinėje praktikoje. Pastaraisiais metais jis buvo naudojamas koronarinei širdies ligai, diabetui, anti-anginai, antitrombozei ir pan. Gydyti. Saponinas yra pagrindinis fiziologiškai aktyvus Panax notoginseng komponentas.

Radix Notoginseng Extract 1


Funkcijos

1. Ne tik Panax notoginseng ekstraktas turi gerą hemostazę, kraujotaką ir kraujo stazę, bet ir turi akivaizdų kraujo pralaidumą. Jis gali skatinti kraujo ląstelių raudonųjų kraujo kūnelių, baltųjų kraujo kūnelių, trombocitų ir kitų kraujo ląstelių pasiskirstymą ir augimą, padidinti jų skaičių ir išlaikyti normalų lygį.

2. Sumažinti miokardo deguonies suvartojimą, gerinti miokardo išemiją, Sanqi preparatas gali išplėsti vainikinių arterijų, padidinti vainikinių kraujagyslių srautą, PNS gali padidinti miokardo maistinių medžiagų kraujotaką, gerinti miokardo mikrocirkuliaciją, gerokai sumažinti miokardo deguonies suvartojimą; PNS taip pat pasirodė esanti trys septyni išeminės širdies ligos gydymo pagrindai.

3. Kraujo riebalų mažinimas ir aterosklerozės prevencija: Ankstyvieji tyrimai parodė, kad Panax notoginseng turi gerą vaidmenį reguliuojant kraujo lipidus ir užkertant kelią širdies ir kraujagyslių ligoms. Naujausi tyrimai parodė, kad jis gali turėti tam tikrą vaidmenį reguliuojant cukraus kiekį kraujyje ir turi teigiamą poveikį diabeto gydymui ir diabetinių komplikacijų prevencijai.

4. Jis turi kraujagyslių išsiplėtimą ir sumažina kraujospūdį

5. Panax notoginseng saponinai gali vaidinti priešnavikinį poveikį, tiesiogiai naikindami naviko ląsteles, slopindami naviko ląstelių augimą ar metastazę, skatindami naviko ląstelių apoptozę arba skatindami naviko ląstelių diferenciaciją, kad būtų pakeista, sustiprinta ir stimuliuojama imuninė funkcija.


Susisiekite su mumis

Adresas: 810 kambarys, 1-asis vienetas, „Zhuque Seven-Star International“ apartamentai, Zhuque gatvė, Yanta rajonas, Sianas, 710075

Tel .: 0086-029-68750642 / 68750658

Faksas: 0086-029-68750658

El. Paštas: info@nutragreenlife.com

Interneto svetainė: www.nutragreenlife.com


Tyrimo